Środa, 20 czerwca 2018, Bogny, Florentyny, Bożeny

Wyjątkowy album, na wyjątkowe urodziny

W przyszłym roku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pojezierze”, będzie obchodzić swój okrągły jubileusz. We wrześniu 2017 r.  skończy 60-ąt lat.

Z tej okazji przygotowujemy wyjątkowy album, w którym znajdą się najważniejsze wydarzenia od początku  funkcjonowania SM „Pojezierze”. Uznaliśmy, że jedna z największych i najstarszych spółdzielni mieszkaniowych w regionie, zasługuje na takie uhonorowanie. Tym bardziej, że jeszcze takiego opracowania się nie doczekała. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców o pomoc w jego powstawaniu.

Szanowni Państwo, prosimy o zajrzenie do domowych archiwów. Może kryją się w nich jakieś zdjęcia z początków SM „Pojezierze” lub fotografie spółdzielczych terenów, zanim jeszcze powstały tu bloki lub dopiero zaczynały być wznoszone? A może wśród posiadanych przez Państwa zdjęć, są także i takie, które pokazują   codzienne życie na osiedlach w późniejszych latach? Będziemy wdzięczni za udostępnienie historycznych zdjęć. Te najciekawsze skopiujemy i opublikujemy w jubileuszowym albumie.

Zachęcamy Państwa również do podzielenia się z nami  swoimi wspomnieniami z początków osiedlenia się w SM „Pojezierze” . Prosimy o to zwłaszcza najstarszych mieszkańców, którzy np. odbierali klucze do pierwszych mieszkań. Oczywiście także i tych, którzy sprowadzili się tu trochę później. Wybrane opowieści, również zostaną zawarte w jubileuszowym albumie.

Jeśli zechcą Państwo włączyć się do jego współtworzenia, wystarczy do nas zadzwonić:
tel. 89 537- 33 - 00 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy spółdzielni.  

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.