Niedziela, 25 października 2020, Darii, Wilhelminy, Sambora

Super quad w akcji

Nowy sprzęt do sprzątania terenów zielonych robi furorę na naszych osiedlach. Ostatnio zainspirował jednego ze spółdzielców do napisania listu i przesłania  zdjęć do  olsztyńskiej wyborczej, zamieszczonych na stronie internetowej gazety. Odnotowując ten fakt załączamy poniżej wypowiedź czytelnika na temat super quada oczyszczającego trawniki z psich pozostałości. A przy okazji  kilka zdjęć autorstwa Daniela Zanieckiego kierownika Sekcji Utrzymania Terenów Zielonych i Osiedlowych Administracji Osiedla Kormoran.

List: Saper rozbraja psie miny w Pojezierzu

Psie kupy to problem szeroko opisywany przez media szczególnie na wiosnę, która odkrywa psie "pola minowe" - pisze czytelnik.(23-02-12, 16:00)

Czym skutkuje takie wdepnięcie na "psią minę" trawnikową, nie warto opisywać, rzecz wiadoma. Wychodząc na spacer z pupilem we wtorek, zobaczyłem, jak pracownik SM Pojezierze "uzbrojony" w odkurzacz na podwoziu quada "rozbraja" psie "pola minowe" na osiedlu Kormoran. Tak więc SM Pojezierze jako pierwsza w regionie zatrudniła "sapera", dając mu nowoczesny sprzęt. Wcześniej zakupiła ciągniki do odśnieżania-czyszczenia nazwane przez mieszkańców "burkami". Jak sobie poradzi z problemem miasto? Może współpraca ze spółdzielnią? Mając powyższe na uwadze, przypominam współmieszkańcom, że zakup odkurzacza nie zwalnia z obowiązku sprzątania po swoich psach.

Super quad
Super quad
Super quad
Super quad
Super quad
Super quad
Super quad
Super quad

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.