Wtorek, 07 lipca 2020, Estery, Metodego, Kiry

Spółdzielcze biuro nieruchomości już działa

Chcesz kupić, sprzedać, a może zamienić mieszkanie? Nie wiesz jak się do tego zabrać, albo nie masz czasu na załatwienie formalności? Powierz to nam. Nasze Biuro Pośrednictwa Twoją Nieruchomością prężnie się rozwija.

Uruchomienie biura pośrednictwa było podyktowane m.in. potrzebami naszych mieszkańców, którzy wielokrotnie pytali o możliwość kupna bądź zamiany mieszkania w naszych zasobach. Ze względu na położenie SM „Pojezierze”, kompleksowo wyremontowane budynki oraz wygląd terenów zielonych jest to miejsce dobre do życia, dlatego mieszkania z rynku wtórnego cieszą się tutaj niesłabnącą popularnością. Zainteresowani zazwyczaj wywieszali swoje ogłoszenia na tablicy w biurowcu spółdzielni. Teraz widnieją one na naszej stronie internetowej, zaś my pośredniczymy w kojarzeniu osób, które chcą kupić, sprzedać, zamienić bądź wynająć posiadaną nieruchomość.

Oferujemy pełen zakres usług, od dokumentacji, oględzin nieruchomości, sfotografowania jej, poprzez obsługę techniczną transakcji, aż do jej sfinalizowania, czyli podpisania aktu notarialnego. Pośredniczymy także w uzyskaniu koniecznego kredytu mieszkaniowego bądź hipotecznego w bankach. Cechuje nas przede wszystkim pełna wiedza o nieruchomościach znajdujących się w naszych zasobach, a także nieograniczony dostęp do potrzebnej dokumentacji. Gwarantujemy bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, co również stanowi istotny wyróżnik, dlaczego warto nam zaufać. Ponadto jesteśmy konkurencyjni cenowo wobec innych biur nieruchomości, ponieważ za świadczone usługi pobieramy niewielką prowizję.

Osobom, które zechcą skorzystać z naszych usług pośrednictwa gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranej transakcji, pełen profesjonalizm, kompleksową usługę, tylko sprawdzone nieruchomości oraz opiekę prawną. Towarzyszymy klientom od pierwszego kontaktu, aż do podpisania aktu notarialnego.

Zapraszamy do składania ofert w siedzibie spółdzielni przy ul. Kołobrzeskiej 13 w pokoju 111. Wszelkie informacje można również uzyskać pod numerami telefonów

 89 537 33 32, 89 537 33 13, 601 209 791 w godzinach pracy spółdzielni oraz na stronie internetowej spółdzielni www.smp.olsztyn.pl

 

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.