Środa, 19 grudnia 2018, Gabrieli, Dariusza, Urbana

Rusza nasze „Biuro Pośrednictwa Twoją Nieruchomością”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców, spółdzielnia „Pojezierze” od najbliższego poniedziałku uruchamia nową usługę. Naszym zadaniem będzie kojarzenie osób, które chcą kupić, sprzedać, zamienić lub wynająć posiadaną nieruchomość.

Oferujemy pełen zakres usług, od dokumentacji, oględzin nieruchomości, sfotografowania jej, poprzez obsługę techniczną transakcji, aż do jej sfinalizowania, czyli podpisania aktu notarialnego. Będziemy również pośredniczyć w uzyskaniu koniecznego kredytu mieszkaniowego bądź hipotecznego w bankach. Od tradycyjnych biur nieruchomości będziemy różnić się m.in. tym, iż posiadamy pełną wiedzę i dokumentację o nieruchomościach znajdujących się w naszych zasobach. Będziemy również konkurencyjni cenowo w stosunku do innych biur, jeśli chodzi o opłaty manipulacyjne, ponieważ wymagane przy transakcjach dokumenty znajdują się u nas na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do składania ofert już od poniedziałku w siedzibie spółdzielni przy ul. Kołobrzeskiej 13 w pokoju 111. Wszelkie informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 601 209 791 w godzinach pracy spółdzielni.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy najniższe w mieście prowizje, fachową pomoc i miłą obsługę.

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.