Czwartek, 22 kwietnia 2021, Leona, Kai, Heliodora

Pana Tadeusza pow. 39,00 m2 R E Z E R W A C J A

R E Z E R W A C J A

Lokal na sprzedaż : ul. Pana Tadeusza o pow. 39,00 m2 cena: 240 000,00 zł                              (do negocjacji)

Opiekun oferty : Magdalena Zadrożna, Iwona Dobrzyńska

kontakt:

Cena za m2PiętroLiczba pokoiMiejsce parkingoweRok Budowy

6 153,85 PLN

VI2Brak1973

Szczegóły oferty
Rynekwtórny
Standarddo zamieszkania
Budynekwieżowiec
OknaPCV
Ogrzewaniemiejskie
MateriałOWT-67
Windajest
Teren zamkniętynie
Piwnicatak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe

Pomieszczenia
Pokój - 15,47 m2
Sypialnia - 7,12 m2
Kuchnia - 7,02 m2
Łazienka - 3,19 m2 (łączna powierzchnia z wc)
WC
Przedpokój - 6,20 m2
Przyległości
Piwnica
Balkon
Komórka lokatorska na półpiętrze

Opis

Jasne dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w bloku mieszkalnym w Olsztynie - oś. Pojezierze                      (wieżowiec). Mieszkanie środkowe dwustronne. Okna kuchni i sypialni wychodzące na wschód, okna dużego pokoju na zachód.

Wykończenie: Podłogi  (duży pokój - parkiet, sypialnia - panele, przedpokój - terakota). Ściany -  malowane.            Okna - PCV.

Wymieniona instalacja elektryczna. Nowe drewniane drzwi wewnętrzne. Wymienione drzwi wejściowe.                     W przedpokoju oraz sypialni szafa w zabudowie.

Zabezpieczenia: domofon.

Ogrzewanie: miejskie.
Dostępne media: woda zimna, woda ciepła, TV kablowa, telefon, prąd, kanalizacja, internet, gaz ziemny.

Budynek:
Wieżowiec wybudowany w 1973 r.

Typ własności: spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą.

Lokalizacja:
Komunikację zapewniają: linie autobusowe miejskie.
Nieruchomość znajduje się w odległości około 1 km od centrum Olsztyna.
Tereny rekreacyjne: fitness, obiekt sportowy, plac zabaw dla dzieci, siłownia, ścieżka rowerowa. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko Parku Kusocińskiego. Dużo zieleni wokół budynku.
Punkty usługowe: apteka, bankomat, delikatesy, fryzjer, kwiaciarnia, przychodnia, sklepy spożywcze, kościół, poczta, Klub Osiedlowy "Akces", przedszkole, szkoła podstawowa, żłobek.