Poniedziałek, 18 lutego 2019, Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Nowa usługa w spółdzielni

Chcesz kupić, sprzedać, a może zamienić mieszkanie? Nie wiesz jak się do tego zabrać albo nie masz czasu na załatwienie formalności? Powierz to nam. Nasze Biuro Pośrednictwa Twoją Nieruchomością już działa.

Uruchomienie biura pośrednictwa było podyktowane m.in. potrzebami naszych mieszkańców, którzy wielokrotnie pytali nas o możliwość zamiany bądź kupna mieszkania w zasobach SM „Pojezierze”. Zwłaszcza, że ze względu na lokalizacje w pobliżu śródmieścia oraz wygląd osiedli nasza spółdzielnia jest dobrym miejscem do życia i mieszkania z rynku wtórnego cieszą się tutaj niesłabnącą popularnością. Zainteresowani zazwyczaj wywieszali swoje ogłoszenia na tablicy w biurowcu spółdzielni. Teraz widnieją one na naszej stronie internetowej, zaś my pośredniczymy w kojarzeniu osób, które chcą kupić, sprzedać, zamienić bądź wynająć posiadaną nieruchomość.

Oferujemy pełen zakres usług, od dokumentacji, oględzin nieruchomości, sfotografowania jej, poprzez obsługę techniczną transakcji, aż do jej sfinalizowania, czyli podpisania aktu notarialnego. Pośredniczymy także w uzyskaniu koniecznego kredytu mieszkaniowego bądź hipotecznego w bankach. Od tradycyjnych biur nieruchomości wyróżnia nas przede wszystkim pełna wiedza o nieruchomościach znajdujących się w naszych zasobach, a także nieograniczony dostęp do potrzebnej dokumentacji.

Jesteśmy również konkurencyjni cenowo. Za świadczone usługi pobieramy 1,5% prowizji wartości transakcji, co jest jedną z najniższych taryf w mieście. Niska stawka opłaty manipulacyjnej wynika stąd, że wszystkie wymagane przy transakcjach dokumenty znajdują się u nas na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy także gwarantem bezpieczeństwa przeprowadzanych przedsięwzięć, co również stanowi istotny wyróżnik, dlaczego warto nam zaufać.

Osobom, które zechcą skorzystać z naszych usług pośrednictwa oferujemy miłą i fachową obsługę od skojarzenia zainteresowanych stron, aż do podpisania aktu notarialnego. Zapraszamy do składania ofert w siedzibie spółdzielni przy ul. Kołobrzeskiej 13 w pokoju 111. Wszelkie informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 601 209 791 w godzinach pracy spółdzielni.

 

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.