Czwartek, 22 kwietnia 2021, Leona, Kai, Heliodora

Kołobrzeska pow. 38,80 m2

Lokal na sprzedaż : ul. Kołobrzeska o pow. 38,80 m2 cena: 255 000,00 zł  (do negocjacji)

Opiekun oferty : Magdalena Zadrożna, Iwona Dobrzyńska

kontakt:

Cena za m2PiętroLiczba pokoiMiejsce parkingoweRok Budowy

6 572,16 PLN

X2Brak1969

Szczegóły oferty
Rynekwtórny
Standardstan deweloperski
Budynekwieżowiec
OknaPCV
Ogrzewaniemiejskie
MateriałWielki blok
Windajest
Teren zamkniętynie
Piwnicatak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe

Opis

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,8m2, położone na X piętrze w budynku administrowanym przez  S.M. Pojezierze.
Cichobieżne windy, wyremontowane klatki i piwnice i instalacje oraz zadbane otoczenie.
Mieszkanie ciche, przytulne, rozkładowe  z ciepłą loggią wychodzącą na płd/zach., z widokiem na park Kusocińskiego i super Panoramą Miasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie: żłobek, 3 przedszkola, 3 szkoły, liczne sklepy, przychodnia zdrowia, przystanki autobusowe, park z siłowniami, z placami zabaw dla dzieci, orlik.
Ok.10 minut spacerem do Aury, Ratusza itp.
Mieszkanie w trakcie nowej aranżacji (szkic) i gruntownego remontu - planowana wymiana: drzwi wej. na Gerda, nowe drzwi wew. szklane bezramowe, cała nowa elektryka - 5 obwodów w Cu, nowe podejścia wod-kan/gaz, nowe granitowe parapety, nowe gładzie ścian i sufitów, parkiet dębowy cyklinowany w obu pokojach i przedpokoju.
Prawo korzystania z piwnicy w kondygnacji podziemnej oraz prawo korzystania z suszarni znajdującej się piętro wyżej. Czynsz ok.350zł/m/1 os.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Cena 255000,00.- po doprowadzeniu lokalu do "stanu deweloperskiego": okna, drzwi, parapety granitowe, instalacje elektryczne (40 pkt.), instalacje audio (kino domowe), podejścia wod/kan/gaz, gładzie gipsowe ścian i sufitów malowane na biało, wylewki podłóg kuchni i łazienki a dodatkowo ponad 30 m2 parkietu dębowego, cyklinowanego w dwóch pokojach oraz przedpokoju, drzwi antywłamaniowe Gerda oraz kominek.
Przewidywany termin zakończenia w/w prac: koniec kwietnia / początek mają br.